:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • دانلود ترجمه مقاله نظریه ادبی و مسائل مربوط به آن

  دسته :

  ادبیات

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده19
  قیمت : 12000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد دانلود ترجمه مقاله نظریه ادبی و مسائل مربوط به آن :

دانلود ترجمه مقاله نظریه ادبی و مسائل مربوط به آن

فهرست

عنوان انگلیسی مقاله: The question of ‘literary theory

عنوان فارسی مقاله: نظریه ادبی و مسائل مربوط به آن

بخش: ادبیات

فرمت فایل ترجمه شده: WORD

تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ١٩

 

جهت دانلود رایگان مقاله انگلیسی کلیک کنید

چکیده

نظریه ادبی چیست؟ چگونه ایجاد شده است؟ چه کاری انجام می دهد؟ چرا مهم می باشد و یا برای چه چیزی مناسب می باشد؟ مباحث مربوط به آن چه چیزهایی هستند هستند و چرا در برابر آن مقاومت می شود؟ آیا نظریه ادبی در واقع یک کلمه یا پدیده قابل تعریف می باشد؟ تمام این پرسش ها عمقی بوده و می بایست تحت بررسی قرار گیرند ، پاسخ به هیچ یک از آن ها آسان نمی باشد، و مطمئنادر یک پیشگفتار یا مقدمه خلاصه نمی شوند. اما من می خواهم با چند پاسخ مفصل کار خود را آغاز کنم.

مقدمه

در این چالش مهم، در ابتدا مقدمه ای در ارتباط با ادبیات، نقد و نظریه مورد نیاز است: مفاهیم نقد کلیدی، اندرو بنت و نیکلاس رویل توضیحات زیر را بیان می کنند: نظریه ادبی بخش غیرقابل اجتناب مطالعه ادبیات و نقد آن به شمار می آید. اما نظریه، زمانی که به شکل مکتب (ism) بیان می شود- تهدید کننده و یا اگر صادقانه بگوییم کسالت آور می شوند (۱۹۹۹، ix). بدون انجام ریسکی در تعریف نظریه ادبی، بنت و رویل به طور مختصری به تعریف وضعیت و شرایط پذیرش قراردادی موضوعشان پرداخته اند. در حالی که محقق با دقت تمام از تعریف عبارت مورد بحث به عنوان یک استراتژی بدیع مهم نسبت به فعالیت های اصولی طفره می رود، با این وجود آن ها دیدگاهی را مد نظر قرار می دهند که به نام نظریه ادبی بوده که احتمالا وجود خارجی داشته و دارای شرایط و نقش های قابل درکی بوده که متعلق و به عنوان زیرشاخه ای در ارتباط با فعالیت ها، سازمان ها و موقعیت های کلی می باشد.

دانلود ترجمه مقاله نظریه ادبی و مسائل مربوط به آن

قیمت : 12000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022