:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • مقاله ويژگيهاي ظروف فلزي غير قابل نفوذ براي نگهداري مواد غذائي

  دسته :

  مقاله

  فرمت/وردتعداد صفحات 31
  قیمت : 2800 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد مقاله ويژگيهاي ظروف فلزي غير قابل نفوذ براي نگهداري مواد غذائي :

مقاله ويژگيهاي ظروف فلزي غير قابل نفوذ براي نگهداري مواد غذائي

فهرست مطالب

 

هدف

دامنه كاربرد

اصطلاحات و تعاريف

ويژگيهاي حلب ورق براي ساخت قوطي

ويژگيهاي قوطي فلزي

معايب قوطي

نشانه گذاري

 

 

پيشگفتار

استاندارد ويژگيهاي ظروف فلزي غير قابل نفوذ براي نگهداري مواد غذائي مقررات عمومي كه نخستين بار در سال ۱۳۵۵ تهيه گرديد براساس پيشنهادهاي افراد و سازمانهاي ذيعلاقه و ذينفع و تحقيقات و مطالعات كارشناسان موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران در كميسيون فني صنايع بسته بندي تهيه و تدوين شده و دركميته نهائي مادر صنايع فوق براي اولين بار مورد مورد تجديد نظر قرار گرفت و در شانزدهمين جلسه كميته ملي صنايع چوب و كاغذ و بسته بندي مورخ ۶۱/۳/۹ تصويب شد و اينك باستناد ماده يك قانون مواد الحاقي بقانون تأسيس موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مصوب آذرماه سال ۱۳۴۹ بعنوان استاندارد رسمي ايران منتشر ميگردد .

براي حفظ همگامي و هماهنگي با پيشرفتهاي ملي وجهاني صنايع و علوم استانداردهاي ايران در مواقع لزوم و يا در فواصل معين مورد تجديد نظر قرار خواهند گرفت و لذا هر گونه پيشنهادي كه براي اصلاح يا تكميل اين استاندارد برسد در تجديد نظر بعدي مورد توجه واقع خواهد شد . پس از تجديد نظر در هر استاندارد جزوه سايق لغو و بجاي آن جزوه تجديد نظر شده رسميت ميبايد .

بنابراين براي مراجعه به استانداردهاي ايران بايد همواره از آخرين چاپ و تجديد نظر آنها استفاده كرد . در تهيه و تجديد نظر اين استاندارد سعي برآن بوده است كه با توجه به نيازمنديهاي خاص ايران حتي المقدور ميان استاندارد و روشهاي معمول در اين كشور و استاندارد و روشهاي متداول در كشورهاي ديگر هماهنگي ايجاد شود . لذا براي تهيه و تجديد نظر اين استاندارد از منابع زير استفاده شده است                                                                                          

مقاله ويژگيهاي ظروف فلزي غير قابل نفوذ براي نگهداري مواد غذائي

قیمت : 2800 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : شنبه, ۶ آذر ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022