:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • دانلودتحقیق شبکه لینوکس با ویندوز

  دسته :

  کامپیوتر

  فرمت/ورد تعداد صفحات 133
  قیمت : 5000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد دانلودتحقیق شبکه لینوکس با ویندوز :

دانلودتحقیق شبکه لینوکس با ویندوز

مقدمه

چه بخواهيم چه نخواهيم، كامپيوتر جزيي از زندگي روزمره ما شده است. حتماً‌ شما تا به حال كليپي را با كامپيوتر تماشا كرده‌ايد، از آهنگي با كيفيت ديجيتال لذت برده‌ايد، متني را تايپ كرده‌ايد يا شبي را به گشت و گذار در دنياي اينترنت يا چت رومها به صبح رسانده‌ايد! بستر اجرايي همه اين برنامه‌ها، برنامه‌اي مادر، به نام سيستم عامل است. به احتمال زياد شما يكي از نسخه‌هاي ويندوز مايكروسافت مانند ويندوز ۹۸ يا XP را استفاده مي‌كنيد. آيا تا به حال برايتان پيش نيامده كه كامپيوترتان خود به خود Rest شود يا يك روز صبح كه كامپيوتر اداره‌تان را روشن مي‌كنيد. ويندوز بالا نمي‌آيد.

آيا تا به حال به فكر امتحان كردن سيستم عامل ديگري افتاده‌ايد؟‌ يك سيستم عامل با كارايي بيشتر:‌ يك سيستم عامل امن، چند منظوره، قابل اعتماد و كاربردي به معناي واقعي كلمه، البته مقصود توليدات شركت انحصار طلب مايكروسافت يا سيستم عامل صنعتي يونيكس (UNIX)‌ و يا سيستم گرانقيمت اپل مكينتاش (Apple Macintosh) نيست. ما مي‌خواهيم از سيستم عامل ديگري صحبت كنيم:‌

سيستم عامل آزاد لينوكس linux

اگرچه لينوكس خالق مشخصي ندارد، ولي اين لينوس توروالدز (linus Torvalds) دانشجوي فنلاندي بود كه در ۲۱۵ آگوست ۱۹۹۱، اين راه را آغاز كرد. او از همان ابتدا روياي ايجاد يك سيستم عامل  open source يا متن باز با كارايي بالا، ضريب اطمينان فوق‌العاده و امنيت باور نكردني را در سر مي‌پروراند، صحبت از من باز با كارايي بالا، ضريب اطمينان فوق‌العاده و امنيت باور نكردني را در سر مي‌پروراند. صحبت از متن باز بودن لينوكس به ميان آمد؛ كساني كه تا اندازه‌اي با زبانهاي برنامه‌نويسي آشنايي دارند مي‌دانند كه سيستم عاملهايي مانند ويندوز مايكروسافت كه خود را در دسترس همگان قرار نمي‌دهند و آنچه كه كاربران خريداري مي‌كنند، تنها برنامه قابل اجرايي است كه هيچ اطلاعاتي از جزئيات دروني كاركرد سيستم عامل را نمي‌توان از آن فهميد. اما در مورد لينوكس وضع به گونه ديگري است؛ به اين صورت كه sorce يا كد لينوكس براي كليه علاقه‌مندان و برنامه‌نويسان باز و قابل تغيير و بهينه‌سازي است.

دانلودتحقیق شبکه لینوکس با ویندوز

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2015