:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله استفاد از فناوری نانو برای نانو دارو (تحقیقات سرطانی)

  دسته :

  پزشکی

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده22
  قیمت : 12000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله استفاد از فناوری نانو برای نانو دارو (تحقیقات سرطانی) :

ترجمه مقاله از فناوری نانو برای نانو دارو برنامه های کاربردی برای تحقیقات سرطانی

فهرست

 

عنوان انگلیسی مقاله: From Nanotechnology to Nanomedicine: Applications to Cancer Research
عنوان فارسی مقاله: از فناوری نانو برای نانو دارو : برنامه های کاربردی برای تحقیقات سرطانی.
دسته: پزشکی
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده:۲۲

جهت دانلود رایگان انگلیسی مقاله کلیک کنید

چکیده ترجمه:

پیشرفت های علمی به میزان قابل توجهی روش های طبی را با ارائه عینی و کمیتی برای کاوش بدن انسان و بیماری ها تقویت کرده است. این فن آوری های نوین بتازگی بهبود عمیقی بر تشخیص بیماری، تصویربرداری، درمان و پیگیری بیماران داشته است. محدودیت های تجزیه و تحلیلی امروز در سطح مقیاس نانو (یک میلیاردم متر) یک کاوش دقیق در سطح DNA، RNA، پروتئین ها و متابولیتهایی توانمند می سازد که در واقع نانو اشیاء هستند. هدف از این بررسی ترجمه در یکپارچه سازی برخی از پیشرفت های اخیر از میکرو و نانو فن آوری با پتانسیل بالا برای بهبود روش انکولوژی روزانه میباشد.

کلیدواژه: نانو دارو، سلول های تومور رایج، ذرات نانو، تاثیر ERP

مقدمه:

فناوری نانو توسط فیزیکدان و برنده جایزه نوبل، ریچارد فاینمن در سخنرانی نیمه نهایی خود در سال ١٩۵٩پیش بینی شد ‘مقدار زیادی اتاق در انتها وجود دارد ‘. که دانشمندان را با ابزار جدید برای تحقیق و تفحص از اشیاء در محدوده معمول، اما نه منحصرا-١ نانومتر تا ١٠٠ نانومتر مجهز ساخت: به عنوان مثال مقیاس معمولی از مولکول های مرتبط بیولوژیکی مانند پروتئین ها، آنزیم ها، گیرنده ها، هموگلوبین و آنتی بادی ها میباشد. فناوری نانو، که در سال ١٩٧۴ ابداع شده، اشاره به مدیریت و یا مهندسی نانو اشیاء در مقیاس مولکویل دارد، و حداقل ٢ ویژگی جالب را برای روش موجود به ارمغان می آورد. مواد مصنوعی در مقیاس نانو ذاتا کوچک، با حداقل یک بعد در ١ محدوده ١٠٠nm هستند به طوری که می توانند موانع بیولوژیکی از جمله سد خونی مغزی، انتقال خارج از دیواره های رگ های خون و یا غشای سلولی توسط مکانیسم های مختلف جذب عبور کنند. بنابراین می توانند با پنل گسترده ای از نهادهای بیولوژیکی (به عنوان مثال از پروتئین به سلول) تداخل کنند. همچنین، نانو اشیاء خواص قابل تنظیم فیزیکی (برای مثال: الکتریکی، مغناطیسی، نوری، مکانیکی)، شیمیایی (به عنوان مثال: واکنش، نقطه ذوب) و یا خواص بیولوژیکی را نشان میدهند که به طرز چشمگیری متفاوت از مواد مشابه در اشکال با مقیاس بزرگتر با توجه به اصلاح مکانیک کوانتومی خواص هستند: بسته به نوع کاربردها، نانو اشیاء می تواند اشکال مختلف (کره های نانو، نانو سیم ها، نانو تیوپ، سیم نانو به عنوان مثال) و مواد (به عنوان مثال: سیلیس، طلا، نیمه هادی ها، اکسید آهن، چربی یا پلیمری) باشد که می تواند توخالی، متخلخل و یا جامد باشد. این ویژگی ها باعث میشوند نانو اشیاء دارای تعامل بالا و قابلیت انتقال هستند، و آنها را ابزاری جذاب برای طراحی بیوسنسورها، عوامل کنتراست تصویربرداری و یا حامل های درمانی ساخت. برای سرعت بخشیدن به جنگ بر علیه سرطان که در سال ١٩٧١ توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون اعلام شد، موسسه ملی سرطان (اتحاد تکنولوژی نانو در سرطان) (http: //nano. cancer. gov) در سال ٢٠٠۴ راه اندازی شد. یافته های عظیمی به توسعه و بهبود فن آوری های نوین نانو به منظور کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان پس از آن اختصاص داده شده است.

ترجمه مقاله استفاد از فناوری نانو برای نانو دارو (تحقیقات سرطانی)

قیمت : 12000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022