:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله شفاف سازی اجتماعی شرکت و نظریات حسابداری

  دسته :

  حسابداری

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده15
  قیمت : 11000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله شفاف سازی اجتماعی شرکت و نظریات حسابداری :

ترجمه مقاله شفاف سازی اجتماعی شرکت و نظریات حسابداری

فهرست

عنوان انگلیسی Corporate Social Disclosures and Accounting Theories
عنوان ترجمه شفاف سازی اجتماعی شرکت و نظریات حسابداری
دسته حسابداری
تعداد صفحات ترجمه شده ۱۵
حجم فایل۲۳۱کیلوبایت
فرمت ترجمه ورد

چکیده

این مطالعه به بررسی استفاده از نظریه حسابداری در توضیح رفتار شفاف سازی اجتماعی شرکت می پردازد. تحقیقات مختلفی از شفاف سازی اصول حسابداری و تحقیقات مربوطه به مسئولیت های اجتماعی شرکت مورد بررسی قرار می گیرد. به طور مشخص، استفاده از نظریه حسابداری اثباتی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته، و بررسی های مهمی بر روی کاربرد این نظریه انجام شده است. همچنین نظریه مشروعیت در گذشته به عنوان مبنای نظری برای شفاف سازی اجتماعی شرکتی به کار گرفته می شد، که مزایای ان مورد بحث می باشد. تحقیقات شفاف سازی اصول حسابداری داوطلبانه که برای توضیح شفاف سازی اجتماعی در گذشته مورد استفاده قرار نمی گرفت، در ارتباط با کاربرد آن مورد بررسی قرار می گیرد. به نظر می رسد، پیوند رفتار شفاف سازی اجتماعی و شفاف سازی اصول حسابداری داوطلبانه به عنوان رشته جدیدی از تحقیقات باشد.

مقدمه

مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) و موارد شفاف سازی مرتبط به آن برای سال های زیادی به عنوان برنامه تحقیقی بوده است. تحقیقات CSR با این امید برانگیخته می شوند که جامعه منفعتی را از آن ببرد. بیش از ۳۰ سال تحقیق در مورد ارتباط بین عملکرد اجتماعی شرکت (CSP) و عملکرد مالی شرکت (CFP) دلایل سازگار زیادی را در مورد انگیزه برای شرکت ها ایجاد نکرده تا در CSR مشارکت داشته باشند. چنین مواردی این امید را برای جامعه ایجاد می کند که شرکت ها در واقع تمایل به منفعت رساندن به جامعه دارند. بر طبق به گفته مارگولیس و والش (۲۰۰۱)، فقدان دلایل مشخص به دلیل عدم وجود مبنای نظری در مورد ارتباط مشخص تجربی بین CSP و CFP می باشد. ویژگی سوال برانگیز تحقیقات انجام شده توسط مارگولیس و والش مورد ارزیابی قرار گرفت. آن ها به بررسی تمام انواع مطالعات احتمالی در مورد ارتباط بین CSP و CFP پرداختند. آن ها اشاره ای به کشش بین نقش های متفاوت شرکت داشته، در حالی که اهداف اجتماعی و مالی را دنبال می کنند. مارگولیس و والش به این مسائل از نقطه نظر سازمانی نگاه می کنند، اما ان ها همچنین مطالعات مرتبط به اصول حسابداری را در بررسی هایشان می گنجانند. آن ها به CSR به عنوان مفهوم گسترده ای اشاره می کنند که برای آن نظریه کاملی مورد نیاز می باشد. مقاله آن ها اغلب موارد در حوزه تحقیقات حسابداری اجتماعی مورد بررسی نبود.

ترجمه مقاله شفاف سازی اجتماعی شرکت و نظریات حسابداری

قیمت : 11000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : جمعه, ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022