:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله رسوایی های حسابداری، مشکلات اخلاقی و چالش های آموزشی

  دسته :

  حسابداری

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده11
  قیمت : 8500 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله رسوایی های حسابداری، مشکلات اخلاقی و چالش های آموزشی :

ترجمه مقاله رسوایی های حسابداری، مشکلات اخلاقی و چالش های آموزشی

فهرست

عنوان انگلیسی Accounting scandals, ethical dilemmas and educationals challenges-
عنوان ترجمه رسوایی حسابداری ، مشکلات اخلاقی و چالش های آموزشی

دسته حسابداری

تعداد صفحات ترجمه شده ۱۱
حجم فایل۷۷۲کیلوبایت
فرمت ترجمه ورد

چکیده

زمانی که تقلب شرکتی یا رسوایی حسابداری پیش می آید، یکی از عواقب معمول آن بی نظمی در گزارش های مالی می باشد؛ چنین مواردی منتهی به بی اعتمادی و بلاتکلیفی شده و منجر به کاهش کارامدی تصمیمات در چنین گزارش هایی می گردد. نشان داده شده است که افشای رسوایی های حسابداری به ویژه در شرکت های معروف امریکا، اطمینان سرمایه گذاران و دید عموم مردم از شرکت ها و کار حسابداری را کاهش می دهد. ترنر(۲۰۰۲) اعلام کرده است که اعتبار بازارهای مالی و فعالیت های اقتصادی، بر روی توانایی حسابداران برای بازگرداندن اعتماد در سیستم گزارش دهی مالی قرار دارد. خبرگزاری CBA/ طبق رای گیری نیویورک تایمز ( ۲۰۰۲) اعلام کرده است که ۷ نفر از ۱۰ متقاضی تصریح کرده اند، رسوایی حسابداری و فعالیت های دیگری که منتهی به ورشکستگی شرکت انرون شد، در شرکت های دیگر نیز بسیار گسترده است. چرا چنین فعالیت حسابداری مورد تردید بوده و فعالیت های شرکتی اینقدر گسترده می باشند؟ این موارد چه تاثیری بر روی اعتبار، فرهنگ و رفتار شرکت دارد.
واحد اطلاعات بخش اقتصاد (EIU) , ادعا می کند که تقریبا یک سال بعد از افشای اولین موارد سطحی، که نظارت شرکتی بر روی برنامه های اقتصادی و سیاسی انجام می شد، هیچ کسی نیاز برای شفافیت، صحت و دقت بر روی فعالیت های شرکتی را احساس نمی کرد، اما این پرسش وجود داشت که آیا چنین روندی می تواند برای طولانی مدت ادامه داشته باشد؟ (۲۰۰۲, p. 1).

ترجمه مقاله رسوایی های حسابداری، مشکلات اخلاقی و چالش های آموزشی

قیمت : 8500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : جمعه, ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022