:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله حسابرسی قیمت گذاری و ماهیت سهامداران کنترل کننده

  دسته :

  حسابداری

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده19
  قیمت : 12000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله حسابرسی قیمت گذاری و ماهیت سهامداران کنترل کننده :

ترجمه مقاله حسابرسی قیمت گذاری و ماهیت سهامداران کنترل کننده؛ شواهد از فرانسه

فهرست
عنوان انگلیسی Audit pricing and nature of controlling shareholders
عنوان ترجمه حسابرسی قیمت گذاری و ماهیت سهامداران کنترل کننده ؛ شواهد از فرانسه
تعداد صفحات ترجمه شده ۱۹
فرمت ترجمه ورد
دسته حسابداری

چکیده

این مطالعه بررسی می کند که آیا حسابرسان، بعنوان یک مکانیزم کنترل کننده برای کاهش مسائل در شرکت ها بکار گرفته می شوند که از انواع مختلف سهامداران کنترل کننده ناشی می شوند. در یک محیط مالکیت متمرکز و حفاظت ضعیف از سرمایه گذاران، سهامداران کنترل کننده می توانند براحتی ثروت را از سهامداران اقلیت مصادره کنند و از منافع خصوصی کنترل بهره ببرند. به هرحال این تعارض شرکت ها بندرت مورد مطالعه قرار گرفته است چون اکثر تعارض ها فرضی در شرکت ها بین مدیران و سهامداران رخ می دهد. با استفاده از یک مدل مبالغ حسابرسی که از Simunic (1980) گرفته شده ما تاثیر ماهیت سهامداران کنترل کننده بر مبالغ حسابرسی را در فرانسه مطالعه می کنیم . نتایج ما نشان می دهند (۱) یک رابطه منفی بین مبالغ حسابرسی و سهامداری دولتی وجود دارد (۲) یک رابطه مثبت بین مبالغ حسابرسی و سهامداری نهادی وجود دارد و (۳) هیچگونه رابطه ای بین مبالغ حسابرسی و سهامداری خانوادگی وجود ندارد. این نتایج اثرات مخلوط شده ماهیت مالکیت بر مبالغ حسابرسی را نشان می دهد.

کلیدواژه: حقوق حسابرس، هویت سهامداران کنترل کننده، نظارت سلب مالکیت، اختلاف دلالی

مقدمه

مطالعات در رابطه با حکومت شرکت ها عمدتاٌ بر تعارض ها در شرکت ها بین مدیران و سهامداران متمرکز شده است. (بنام تعارض شرکت نوع ۱). به هرحال بعضی از مطالعات نشان داده اند که ساختارهای مالکیت در سراسر دنیا بیشتر از آنچه قبلاٌ فرض می شد متمرکز هستند. حمایت ضعیف تر از سرمایه گذاران به سهامداران محرک هایی برای داشتن سهام های بزرگ برای بهتر کنترل کردن مدیران می دهد. در نتیجه در کشورهائی که حمایت کمی از سرمایه گذاران بعمل می اید

 

ترجمه مقاله حسابرسی قیمت گذاری و ماهیت سهامداران کنترل کننده

قیمت : 12000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : جمعه, ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022