:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله تحقیق در عملیات پژوهش عملیاتی ابزار بهره وری

  دسته :

  مدیریت

  فرمت/وردتعداد صفحات ترجمه شده12
  قیمت : 7000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله تحقیق در عملیات پژوهش عملیاتی ابزار بهره وری :

ترجمه مقاله تحقیق در عملیات پژوهش عملیاتی ابزار بهره وری مدیریت

عنوان انگلیسی مقاله:  operations research: the productivity engine

عنوان فارسی مقاله: تحقیق در عملیات (پژوهش عملیاتی): ابزار بهره وری 

دسته: مدبریت

فرمت فایل ترجمه شده :WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات ترجمه شده:۱۲

 

 جهت دانلود رایگان انگلیسی مقاله کلیک کنید

چکیده ترجمه:

 

کانون اصلی توجه OA برای مدیریت عبارتند از تعیین مراحلی که می توان به واسطه آنها به بهبود بهره وری دست یافت. تحقیق در عملیات به عنوان ابزار ارزشمندی در این تحقیق به شمار می رود و می توان از آن به عنوان رشته ای یاد کرد که به ایجاد و مدیریت بهبود بهره وری تخصیص یافته است. پژوهشگران عملیاتی روشهای دستیابی به سطوح بالای عملکرد را شناسایی می کنند. آنها از طریق ادراک مشکلات در سطح سازمانی به بهبود بهره وری دست می یابند. راه حل های آنها به طور طبیعی از روشی نشات می گیرد که به واسطه آن می توان این مشکلات را توصیف، درک و ارائه کرد. روش یک پژوهشگر عملیاتی عبارتند از تجزیه و تحلیل خصوصیاتی چون سود، هزینه، راندمان و سایر موارد عملی و قابل سنجش. تحقیق در عملیات یا به عبارت دیگر به کاربردن روشهای تحلیلی پیشرفته در جهت اتخاذ تصمیمات بهتر تحت عنوان علم برتر نامیده می شود. سازمانهایی که در شناسایی فرصت هایی که می توان از آنها در جهت بهبود بهره وری ذاتی موجود در ساختار شرکت استفده کرد به O. R (تحقیق در عملیات) اعتماد نمی کنند احتمالا کمتر از توان بالقوه خود به فعالیت می پردازند. دامنه اندوخته های حاصله به واسطه الگوهای O. R بسیار گسترده است (از مبالغ نسبتا کم تا مبالغ چند میلیارد دلاری) نمونه هایی از بهبود بهره وری که بدون وجود O. R هرگز امکان پذیر نبود در مطالعه شرکت هایی چون سیرز، ویرهالر، تاکوبل، HP، پروکتر و گمبل مشاهده می شود.

همه ما اذعان داریم که قدرت مدیریت برخی از افراد بهتر از بعضی دیگر است. این موضوع حتی در سطوح بسیار بالای یک سازمان نیز مصداق دارد.

ترجمه مقاله تحقیق در عملیات پژوهش عملیاتی ابزار بهره وری

قیمت : 7000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : پنج شنبه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022