:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله تاثیر حسابداری روی آگاهی سرمایه گذاران و مدیریت درآمدها

  دسته :

  حسابداری

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده9
  قیمت : 7000 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله تاثیر حسابداری روی آگاهی سرمایه گذاران و مدیریت درآمدها :

ترجمه مقاله تاثیر حسابداری بر روی آگاهی سرمایه گذاران و مدیریت فراگیر درآمدها 

فهرست

عنوان انگلیسی مقاله: Accounting Informs Investors and Earnings Management is Rif
عنوان فارسی مقاله: تاثیر حسابداری بر روی آگاهی سرمایه گذاران و مدیریت فراگیر درآمدها
دسته: حسابداری
فرمت فایل ترجمه شده: WORD
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ٩
مقدمه

این مقاله مختصر، بر مبنای پیشنهادات ارائه شده در بحث میزگرد در زمینه ” باورهای نادرست در حسابداری” در اجلاس انجمن حسابداری امریکا سال ۲۰۱۲ می باشد. از بحث های مفید سودیپتا بسیار قدردانی می گردد و حامی مالی دانشگاه شیکاگو، دانشکده کسب و کار می باشد.
چکیده

این مقاله مختصر، بر مبنای پیشنهادات ارائه شده در بحث میزگرد در زمینه ” باورهای نادرست در حسابداری” در اجلاس انجمن حسابداری امریکا سال ۲۰۱۲ می باشد. این مقاله توجه زیادی را به تحقیقات قبلی در مورد نقش حسابداری در ارائه اطلاعات جدید برای سرمایه گذاران، و مدیریت درآمد ها به طور گسترده، دارد.
وظایف اعضای میزگرد تعیین شد که عبارتند از: ۱) یک یا دو مورد از مهمترین باورهای نادرست در حسابداری را مطرح کنند؛ ۲) نشان دهند که چه کسانی بر این باورها می باشند؛ ۳) نشان دهند که چرا ما این باورها را نادرست تلقی می کنیم”؛ ۴) توضیح دهند که باورهای درست چه می باشد؛ ۵) توضیح دهند که چرا آن ها صحیح نمی باشند؛ ۶) نشان دهند که چگونه فعالیت ها بعد از اینکه چنین باورهایی درست شدند، بهبود می یابند. ارزش آن ها هرچه که باشد، دیدگاه خود را در موارد اول، سوم و پنجم این فعالیت ها بیان می کنم. به دلیل دانش محدود، از موارد دیگر می گذرم.

باورهای درست و نادرست

در ابتدا این مورد ارزش بیان کردن دارد که، در یک مفهوم کلی، تمام باورها نادرست می باشند. همان طور که توماس کان بسیار خوب این مورد را به ما یادآوری می کند، تمام نظریه ها دارای ابهامات و تناقض بوده که نیاز به تلاش برای حل آن ها می باشد. در نتیجه، باورهایی که امروزه در سطح گسترده ای صحیح به نظر می رسند، یا در مفهوم دیگر، صحیح تر از موارد دیگر می باشند، مطمئنا با گذر زمان تغییر می کنند. تغییرات الگو منجر به این می شود که مردم به جهان به شکل کاملا متفاوتی نسبت به قبل فکر می کنند، بنابراین باورهای صحیح امروز می تواند در آینده رد شود. به عبارت دیگر، هیچ مجموعه ای از دانش های دریافتی صحیح نمی باشد. می توان گفت، مواردی وجود دارد که به طور غیرمعمول در روش های رایج تفکر نادرست می باشند.

ترجمه مقاله تاثیر حسابداری روی آگاهی سرمایه گذاران و مدیریت درآمدها

قیمت : 7000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022