:: با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • ترجمه مقاله اختلالات ويتيليگو بررسي جامع گزينه ها و شيوۀ درمان

  دسته :

  پزشکی

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده31
  قیمت : 13500 تومان

::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله اختلالات ويتيليگو بررسي جامع گزينه ها و شيوۀ درمان :

ترجمه مقاله اختلالات ويتيليگو بررسي جامع گزينه ها و شيوۀ درمان

فهرست

عنوان انگلیسی VitiligoPart II ,Treatment options and approach to treatment
عنوان ترجمه  اختلالات ويتيليگو : بررسي جامع ؛ قسمت دوم ، گزينه ها و شيوۀ درمان
تعداد صفحات ترجمه شده۳۱

دسته پزشکی

فرمت/ورد
چکیده

قسمت دوم

ويتيليگو يك اختلال پوستي شايع است كه منجر به دپيگمنتاسيون مي شود. بسياري از بيماران مي توانند با مديرت مناسب ومقتضي پيشروي اين بيماري را به حداقل برسانند، به رپيگمنتاسيون دست يابند و با آرايش به نتايج مطلوب دست يابند. درمان هاي سرجيكال و طبي متعددي جهت رپيگمنتاسيون وجود دارد؛ استفاده از وسايل آرايشي در تمام مراحل درمان براي كيفيت زندگي بيمار امري حياتي محسوب مي شود. آگاهي و شناخت در مورد تمام گزينه هاي موجود به برنامۀ درماني مناسب و تناسب آن با بيمار كمك خواهد كرد. در قسمت دوم اين مجموعۀ دو قسمتي پيرامون ويتيليگو به علائم ، شواهد و نتايج منفي مربوط به بسياري از درمان هاي استفاده شده براي اين بيماري خواهيم پرداخت. به جز گزينه هاي سرجيكال، و پزشكي مرسوم و گزینه های چند درمان جديد اميدبخش ديگر نیز مورد بحث قرار خواهند گرفت.

كليدواژه: آنتي اكسيدانت ها، اتوايمون، گرافت سوسپانسيون ملانوسيت اتولوس ، عوامل بيولوژيكي، استتار، كورتيكواستروئيدها، فتوكموتراپي، دپيگمنتاسيون، دپيگمنته، هيپوپيگمنتاسيون، هيپوپيگمنته، ليزر، لوكودرما، ماكول، ملانوسيت، ملانوزوم، فوتوتراپي، سايكوتراپي، گرافت پانچ، گرافت ساكشن بليستر؛ بازدارنده هاي كلسينورين توپيكال؛ آنالوگ هاي ويتامين D3

نكات كليدي:

-مدولايته هاي مختلف- هم مرسوم و آلترنيتيو و هم سرجيكال و غيرسرجيكال- براي درمان ويتليگو استفاده ميشوند

-در افراد مبتلا به بيماري سركش و گسترده هدف دپيگمنتاسيون يا استتار است

ويتيليگو مي تواند به لحاظ اجتماعي و فيزيولوژيكي مخرب و آسيب رسان باشد. چرا كه در حال حاضر هيچ درمان قطعي و شناخته شده براي آن وجود ندارد و هدف از درمان هاي موجود ايجاد يك وقفه در پيشروي بيماري مانند رپيگمنتاسيون و دستيابي به يك نتيجۀ سطحي قابل قبول مي باشد. در اين مقاله درمان مدولايته هايي كه در حال حاضر براي بيماران مبتلا به ويتيليگو وجود دارد مورد بررسي قرار خواهد گرفت و با مرور نوشتجات جامع، تأثير آنها در مقايسه با يكديگر ارزيابي خواهد شد. تراپي هاي سرجيكال و غيرسرجيكال مرسوم همگام با درمان هاي نويد بخش جديد و گزینه های مورد بحث قرار خواهد گرفت. با وجود اينكه براي اين بيماري درمان وجود دارد اما بسياري از بيماران همچنان در تمام طول عمر خود با اين بيماري دست و پنجه نرم مي كنند. به همين دليل،متدهاي مقابله با بيماري هاي مادام العمري به عنوان قسمت فرعي وكمكي براي بيماران مبتلا به اين بيماري سرسخت مورد خطاب قرار مي گيرد.

 

ترجمه مقاله اختلالات ويتيليگو بررسي جامع گزينه ها و شيوۀ درمان

قیمت : 13500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
 • Facebook |
 • Twitter |
 • Delicious |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید
بروز رسانی : پنج شنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
راهنمایی خرید

آمارگیر وبلاگ

© Copyright filintel.ir 2009-2022